Am avut un accident în care mi-a fost fracturat șodul și mâna.
În urma acestui accident mi-a fost afectat nervul median de la mână, mâna fiind încă în orteză, fractura nefiind vindecată. Problema mea a fost faptul că abia puteam mișca degetele de la mână și erau afectate puternic și la nivel senzorial iar starea nervului se înrăutățea continuu. Aveam nevoie cât mai repede de operație la mână pentru a opri această stare de degradare și în acest sens am apelat la domnul Dr. Vladislav Gyebnar.
Deși nu avea cum să mă programeze așa repede, domnul doctor, înțelegând situația de urgență, a făcut tot posibilul să găsească o cale. A intervenit la doamna dr. neurolog pentru a mă accepta la o programare (e nevoie de un consult neurologic mai întâi) și m-a programat mai repede. Astfel că operația a avut loc iar acum degetele mele au început să se recupereze, le pot mișca deja mult mai bine.
Mulțumesc mult domnului doctor pentru gestul uman care l-a făcut pentru mine, pentru implicarea dumnealui în a ajuta oamenii mult mai mult decât îi cere meseria.